Rejs tratwą w Adrspach to ciekawe dopełnienie spaceru po Skalnym Mieście w Czechach.

Wycieczka do Czech

Czechy przede wszystkim słyną ze swojej stolicy, czyli Pragi. Miejscem, którego na pewno nie uświadczy się w Polsce jest jednak zachwycające Skalne Miasto. Są to skamieliny dużych rozmiarów z różnymi wzorami stworzonymi przez naturę. Jest to jedno z miejsc, w którym nie ma ingerencji człowieka w wygląd przyrody. Podczas samodzielnego zwiedzania Adrspach lub z przewodnikiem istnieje także możliwość wykupienia rejsu tratwą po Skalnym Mieście. Jest to kolejna ciekawa i niedroga propozycja na którą warto się skusić.  Obejrzenie skalnych wspaniałości z tej perspektywy także jest świetne i jest się czym zachwycić. Rejsu trwają kilkadziesiąt minut.

Rejs z humorem

W czasie rejsu po Skalnym Mieście flisacy, czyli osoby, które są odpowiedzialne za trawę opowiadają różne żarty. Dzięki temu nie dość, że można zachwycać się pięknem przyrody, które znajduje się wokół nas w bliskiej odległości to możemy także dodatkowo miło spędzić czas, zaśmiewając się z żartów do łez. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy lubią takie spontaniczne przygody. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w Adrspach istnieje możliwość odbycia takiego rejsu. Jeśli jednak już się na nią trafi nie ma sensu zbyt długo się namyślać, gdyż kolejny raz już tak szybko się tam nie pojawimy.

Chwila odpoczynku

Spacer po Skalnym Mieście mimo piękna otaczającej nas przyrody, w którą nie ingerował człowiek i sama stworzyła takie cudowne kształty jest jednak dość wyczerpujący. Rejs po Adrspach może być miłym kilkudziesięciominutowym przerywnikiem podczas dalszej wędrówki. Nie jest to bardzo droga atrakcja, a płatność przyjmowana jest tylko w czeskiej gotówce. Warto mieć więc ze sobą dodatkowy zapas pieniędzy by z powodu ich braku nie móc wziąć udziału w rejsie po Skalnym Mieście. Tratwa jest stabilna, nie ma problemu z tym, że się wywróci i ktoś znajdzie się za burtą. Jedyny lęk może być jedynie w głowach pasażerów. Jest to niezapomniane przeżycie, na które warto się skusić.